+38 0482 346942[email protected]
  • en
  • ru
  • uk

АРХІТЕКТУРНА КОМПАНІЯ

“АРХПРОЕКТ-МДМ”

Архпроект-МДМ – архітектурне бюро, що спеціалізується на комплексному проектуванні нових будівель і споруд усіх призначень, реконструкції та реставрації пам’яток архітектури і містобудування, дизайні інтер’єрів та виробництві готових інтер’єрів “під ключ”.ПРО НАС

МИ СТВОРЮЄМО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ З РОЗУМІННЯМ

НАША КОМАНДА

Ми - сімейна архітектурна компанія, яка орієнтована на довгострокове зростання і розвиток. У нашій команді працюють понад 50 професійних та талановитих співробітників

Михаїл Повстанюк

Михаїл Повстанюк Генеральний директор

Михаїл Повстанюк

Генеральний директор

Михаїл Повстанюк
Повстанюк Михаїл Григорович народився в місті Одесі, закінчив з відзнакою архітектурний факультет Одеського інженерно-будівельного інституту. З 1997 року працює генеральним директором фірми «Архпроект-МДМ».
Запроектував і брав участь у будівництві понад 350 об’єктів р. Одесі, в т. ч. таких як:
– житлові будинки по Сабанскому пер. (відзначені дипломом 1-го ступеня Спілки архітекторів України за кращий проект 1996 р.);
– реконструкція ринку «Привоз» (1-я премія, розпорядження міського голови від 25.01.99 р. за № 70-01р);
– реконструкція пам’яток архітектури з надбудовою поверхів по вул. Ланжеронівській, 9 і 13;
– реконструкція пам’ятки архітектури з надбудовою поверху по вул. Преображенської, 32 (кут вул. Дерибасівської);
– фасади і інтер’єри арабського культурного центру;
– будівля ресторану «Червоний лобстер» по вул. Маразліївській, 1/1;
– реконструкція та реставрація пам’ятки архітектури по вул. Гоголя, 2, «Шахського палацу (2-я премія на VІІІ міжнародній виставці «Будівництво та архітектура, 2001», Київ р.).
Нагороджений низкою дипломів і грамот, в т. ч.:
– грамотами Одеської обласної держадміністрації, Виконкому Одеської міськради, Од. обл. організації Національної Спілки Архітекторів України, Держ. комітету України з будівництва та архітектури;
– дипломом denkmal 2000 «Європейської виставки по збереженню пам’яток і оновлення міст» (р. Лейпциг, Німеччина, 25.10.-28.10.2000 р.) – єдиний диплом, отриманий проектною організацією з України та країн СНД.
В рамках національної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття», нагороджений міжнародним дипломом і медаллю «Laureis of Fame» («Лаври Слави»), р. Оксфорд, Англія, 12.08.2002 р..
У 2003 р. удостоєний звання лауреата муніципальної акції «Одесит року» з врученням почесного знаку «Кришталева перлина», р. Одеса, 09.12.2003 р..
Рішенням Науково-експертної ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» удостоєний диплома і почесної нагороди Всеукраїнського конкурсу «Інтелект нації», м. Київ, 21-22.01.2004 р..
За особистий внесок в оздоровлення національної економіки, розвиток інтеграційних процесів нагороджений міжнародною нагородою «Золотий меркурій», м. Київ, 25.06.2004 р..
Рішенням вченої Ради Міжнародного Слов’янського університету від 11.10.04 р. присвоєно почесне звання професора управління і бізнесу.
Рішенням Europe Business Assembly (Європейської бізнес асамблеї) за особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства нагороджений SOCRATES INTERNATIONAL AWARD (міжнародна нагорода Сократа) і включений в міжнародний реєстр видатних особистостей сучасного світу, р. Київ, 21.06.2005 р..
За заслуги перед людством рішенням Europe Business Assembly (Європейської бізнес асамблеї) нагороджений INTERNATIONAL millennium AWARD (міжнародна нагорода «Нагорода тисячоліття»), м. Київ, 05.09.2005 р..
22 грудня 2005 року нагороджений орденом Української Православної Церкви Святого Равноапостольского Великого князя Володимира ІІІ ступеня.
За особистий внесок у розвиток Європейської інтеграції удостоєний звання лауреата міжнародної нагороди «United Europe» (Об’єднана Європа), Англія, р. Оксфорд, 16.03.2007 р..
Рішенням Виконкому Ради Собору слов’янських народів за видатний внесок у розвиток українського суспільства, національної економіки, відродження духовності і слов’янської єдності удостоєний звання повного кавалера міжнародних нагород «Слов’янська Честь, Доблесть, Слава», м. Київ, 06.08.2007 р..
За підсумками Національних Рейтингів України 2007 року нагороджений Українською академією архітектури та Академією будівництва України медаллю «Лідер архітектурно-будівельного комплексу України» в номінації «Лауреат Національної Програми «Золота Капітель», м. Київ, 2007 р..
За вагомий внесок у розвиток галузі відзначений дипломом в номінації «Лідер національної рейтингової програми «Флагмани України», м. Київ, 2008 р..
За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток архітектури міста Одеси нагороджений почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка», р. Одеса, 01.07.2008 р..
За підсумками Рейтингу популярності – 2009» Повстанюк М. Р. відзначений дипломом переможця в номінації «Архітектор року», р. Одеса, грудень 2009 р..

 
X
Заслужений архітектор України. Дійсний член Інженерної академії України (академік), професор, член Національної Спілки Архітекторів України
Дмитрїй Повстанюк

Дмитрїй Повстанюк Директор майстерні

Дмитрїй Повстанюк

Директор майстерні

Дмитрїй Повстанюк
Повстанюк Дмитрїй Михайлович народився 1974 р. у місті Одеса. У 1991 році з відзнакою закінчив Одеську Художню Школу №1 ім. Костанді. У 1997 році з відзнакою закінчив архітектурний факультет Одеської державної академії будівництва та архітектури Нагороджений дипломами першого ступеня на VІ огляді-конкурсі дипломних проектів архітектурних шкіл України за 1997 рік (проект «Регенерація Грецькій площі р. в Одесі») і Преміями імені Джакомо Бароччио та Виньоли за краще наукове обґрунтування архітектурного рішення за 1997 рік. Дійсний член Інженерної академії України, член Національного Союзу Архітекторів України. З 1992 року працював архітектором і провідними архітектором проектного бюро. В період з 1995 по 1998 рр. працював в КП” Одесспроектреставрация”, ИАЗ “Стара Одеса” З 1995 року працює у фірмі «Архпроект-МДМ». Брав участь як автор чи співавтор в таких проектах як: проект реконструкції готелю “Велика Московська” р. в Одесі, Арабський культурний центр, котеджні селища “Оазис” і “Королівські сади”, реконструкції будівлі “Імексбанку” на пр. Гагаріна, р. в Одесі.
X
Провідний архітектор. Дійсний член Інженерної академії України (академік),  член Національної Спілки Архітекторів України.
Михайло Повстанюк

Михайло Повстанюк Директор філії у м. Шанхай, Китай

Михайло Повстанюк

Директор філії у м. Шанхай, Китай

Михайло Повстанюк
Повстанюк Михайло Михайлович народився 1974 р. у місті Одеса. У 1991 році з відзнакою закінчив Одеську Художню Школу №1 ім. Костанді. У 1997 році з відзнакою закінчив архітектурний факультет Одеської державної академії будівництва та архітектури Нагороджений дипломами першого ступеня на VІ огляді-конкурсі дипломних проектів архітектурних шкіл України за 1997 рік (проект «Регенерація Грецькій площі р. в Одесі») і Преміями імені Джакомо Бароччио та Виньоли за краще наукове обґрунтування архітектурного рішення за 1997 рік. У 2001-2002 проходив стажування в США, Сан-Франциско, університет Берклі. Дійсний член Інженерної академії України, член Національного Союзу Архітекторів України. З 1992 року працював архітектором і провідними архітектором проектного бюро. В період з 1995 по 1998 рр. працював в КП” Одесспроектреставрация”, ИАЗ “Стара Одеса” З 1995 року працює у фірмі «Архпроект-МДМ». З 2011 року очолює представництво в Китаї, м. Шанхай. Брав участь як автор чи співавтор в таких проектах як: проект реконструкції палацу Бжозовського (Шахського палацу) по вул. Гоголя, 2 р. Одесі, Ресторан Червоний лобстер, багатофункціональний комплекс «Новий привоз», Громадський комплекс на Пантелеймонівській, Готель Моцарт на Ланжеронівській, 13, готель “Континенталь” на Дерибасівській,5, Торговий центр Панорама на пл. Дерев’янко.
X
Голова представництва в м. Шанхай. Дійсний член Інженерної академії України (академік), член Національної Спілки Архітекторів України.
Олександр Пляцун

Олександр Пляцун Голова майстерні

Олександр Пляцун

Голова майстерні

Олександр Пляцун
Пляцун Олександр Володимирович начальник майстерні фірми “АРХПРОЕКТ-МДМ” Закінчив у 1975 р. архітектурний факультет Одеського інженерно-будівельного інституту. Після закінчення інституту працював у Проектному інституті №3 де придбав досвід у проектуванні промислових будівель, комплексів (12 об’єктів на території колишнього СРСР і за кордоном). Працюючи у складі проектної групи відділу генпланів і промвузлів проектного інституту №3 був автором концептуальних рішень схеми впорядкування забудови промрайону “Пересип м. Одесі, брав участь у розробці розділу “Промисловість” в генплані м. Одеси, розробленому інститутом Діпромісто м. Київ. З 1981 по 1991 рр. працював заступником начальника архітектурно-художньої майстерні Одеської залізниці, а з 1990 по 1995 рр. головним архітектором проектів АПМ “Одессархпроект” при СА СРСР. В період з 1995 по 1998 рр. працював в КП” Одесспроектреставрация”, ИАЗ “Стара Одеса” а з 1998 р. і по теперішній час працює начальником творчої майстерні фірми “Архпроект-МДМ”. За 30 років творчої діяльності ним було запроектовано велику кількість житлових, громадських і промислових будівель і споруд на території України, Росії, Монголії, Фінляндії та Лівії. Багато хто, з яких реалізовані: Ощадбанк м. в Ізмаїлі (побудований в 1992 р.), 5-ти поверховий житловий будинок по вул. Куйбишева м. в Одесі (1994), житлові будинки по Сабанскому пер., 2 і 4а р. в Одесі (1996 р.), реконструкція кафе “Берег” (1997), ресторан “Паго” в Аркадії (1998), банк “Південний” (1998) і т. д. Брав участь у творчій групі з реконструкції пам’ятки містобудування і архітектури: палацу Бжозовського (Шахського палацу) по вул. Гоголя, 2 р. в Одесі. З 1975 по 1978 роки входив до складу комісії по роботі з молодими архітекторами при Одеської організації Спілки Архітекторів СРСР. У Складі творчого колективу нагороджений дипломом першого ступеня за кращий проект 1996 року “Відновлення пам’ятника архітектури під житловий будинок по Сабанскому пер., 2  в м. Одесі”.
X
Архітектор, член Національної Спілки Архітекторів України. З 1998 р. працює начальником творчої майстерні фірми “Архпроект-МДМ”.

НАШІ ПРОЕКТИ

Готель, м. Київ

Торгівельний центр «Панорама»

Готель «Моцарт», Одесса

Готель «Моцарт», Одесса

готель_пасаж_вид_с_преображенскої

Готель “Пасаж”, Одеса

Реставрація, Реставрація

Житловий будинок, вул. Разумовська, 10/12

Житловий комплекс «Морська симфонія»

Житловий комплекс «Морська симфонія»

Житловий будинок, вул. Катериненська, 88.

Житловий будинок, вул. Катериненська, 88

Житловий комплекс вул. Жуковського, 33

Офісні та комерційні центри, Офісні та комерційні центри, Офісні та комерційні центри

Житловий комплекс на проспекті Шевченко, 4-д

Житловий комплекс на проспекті Шевченко 4-д

Житловий комплекс, проспект Шевченка, 33

Житловий комплекс, проспект Шевченка, 33

Житлові комплекси, Житлові комплекси, Житлові комплекси, Житлові комплекси, Житлові комплекси, Житлові комплекси, Житлові комплекси, Житлові комплекси

Житлові будинки в Сабанському провулку 2, 4

Житлові будинки в Сабанському провулку 2, 4

Житловий багатоквартирний будинок

Житловий багатоквартирний будинок, вул. Мала Арнаутська 105

Готель «Сніжна королева», Одеська обл.

Готель «Сніжна королева»

Готельний комплекс Grande Pettine 4*

Готель "Континенталь"

Готель Континенталь

Готелі, Готелі, Готелі, Готелі, Готелі, Готелі, Готелі, Готелі, Реконструкція, Реконструкція, Реконструкція, Реконструкція

Готельний комплекс «Чорне море Кароліно-Бугаз»

Готельний комплекс «Чорне море Кароліно-Бугаз»

Готель Чорне море в ТЦ Новий Привоз

Готель “Чорне Море”, ТЦ “Новый Привоз”

Торгівельні центри, Торгівельні центри

Приватний будинок "Вілла Овідій"

Приватний будинок “Вілла Овідій”

Приватні будинки

Арабський культурний центр

Арабський культурний центр

Дизайн інтер'єра, Дизайн інтер'єра, Дизайн інтер'єра, Культові споруди, Культові споруди

Офісний центр

Офісний центр, проспект Гагаріна, 10

НАШІ ПОСЛУГИ

АРХІТЕКТУРА

Комплексне проектування житлових та громадських будівель і споруд, ландшафтна архітектура.

ДИЗАЙН

Дизайн, розробка, виробництво та інсталяція інтер’єрів всіляких напрямів і призначень, виробництво інтер’єрів “ід ключ”

РЕКОНСТРУКЦІЯ

Реставрація та відтворення пам’яток архітектури, реконструкція громадських і житлових будівель

МІСТОБУДУВАННЯ

Регіональне планування, розробка генпланів, проектів детального планування і забудови, робоче проектування

НАШІ КЛИЕНТИ

КОНТАКТИ


ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Лермонтовський пров. 3а, 65014, Одеса, Україна
[email protected]
38 0482 346 942