+38 0482 346942[email protected]
  • en
  • ru
  • uk

Готельний комплекс Grande Pettine 4*

Опис проекту

Готельний комплекс Grande Pettine 4 * з рестораном на середній терасі схилу в районі 16 ст. Великого Фонтану в Одесі.

Готель Grande Pettine 4 *, побудований в 2007 році, розташовується в одному з наймальовничіших районів міста – на Великому Фонтані (дача Ковалевського), який часто називають Одеською рів’єрою. Готель запроектований в стилі, співзвучному архітектурі півдня Франції – з її спокійною, розслаблюючою атмосферою, з властивою їй непомітною розкішшю, з переплетенням середземноморського стилю, який надає будівлям легкісті і створює враження простоти вертикальних конструкцій.

У плані об’єкт має невеликий вигин. У центрі забудови розташован ресторанно-розважальний комплекс: банкетні зали місткістю до 250 чоловік, з видом на море, конференц-зал на 200 чоловік і 5 кімнат для переговорів різної місткості. 3-поверхові будівлі з номерами для відпочивальників йдуть по контуру ділянки і з’єднуються живописними вузькими вуличками з безліччю невеликих входів.

Всі конструктивні і інші технічні особливості будівництва в пляжній зоні враховані в проекті: проведені берегоукріплювальні роботи, саме розташування комплексу зміцнює схил, прігружуючи його нижню частину. Комплекс має автономні електроживлення, водопостачання і всі інші необхідні сучасні комунікації, тому здатний функціонувати як готель протягом всього року.

У проекті дизайну готеля є важливим створення лаконічного і одночасно вишуканого простору для відпочинку на березі моря. Тому, замість сучасних будівель в стилі hi-tech, запроектовані і побудовані затишні будинки, чаруючі величною простотою і розкішною легкістю.