+38 0482 346942[email protected]
  • en
  • ru
  • uk

Готель “Чорне Море”, ТЦ “Новый Привоз”

Опис проекту

Готель “Чорне Море”, який входить до складу торгівельного центру «Новий Привоз», знаходиться в сприятливій існуючої міської структурі, в районі ринку «Привоз» по вул. Пантелеймонівській в Одесі. Розташування будинку на ділянці сприяє нормальному функціонуванню як торгових приміщень, так і готельного комплексу з підземним паркінгом.

Об’ємно-просторова композиція складається з 6-ти, 9-ти поверхового головного корпусу, розташованого по осі Колгоспного провулка, і двох симетрично розташованих йому одноповерхових торгових корпусів, перекритих хайтеківськими ажурними сталевими арками з покриттям з полікарбонату. За допомогою атріуму в головному корпусі організовується внутрішній простір, який формує індивідуальний дизайн готелю. Квартал, на якому розташовується торгово-готельний комплекс, примикає до основних транспортних магістралей міста.

Статус: закінчений будівництво.

Готель: ****

У 2016 році на міжнародному конкурсі IDG проект отримав бронзову нагороду в номінації комерційний дизайн.
ID + G 4-Golden Creativity – міжнародний конкурс дизайну, організований Китайською Міжнародною Асоціацією Дизайну Інтер’єрів за підтримки дизайнерів і агентств з усього світу. Цей конкурс став одним з найпопулярніших серед міжнародних і китайських престижних нагород в області дизайну. У конкурсі брало участь близько 1000 архітекторів і дизайнерів майже з 100 країн і регіонів.

Авторський колектив:
– ГАП Повстанюк М.Г.
– Ведучий архітектор Повстанюк М.М.